25 let. 25 let emocí, tvrdé práce, vzestupů i pádů, přátelství a lidí, kteří v našem klubu nechali srdce, na hřišti i mimo něj. Děkujeme všem hráčům, trenérům, rodičům, fanouškům a každému, kdo je a byl součástí naší cesty. Děkujeme i zástupcům města za podporu a spolupráci. Klub nejsou jen výsledky. Ale hlavně lidé a vzpomínky, které spolu vytváříme. A teď vstříc novým dobrodružstvím, protože naše hvězda stoupá.
Více fotografií od skvělé Kateřiny Nové najdete zde:
https://eu.zonerama.com/Kaenphoto/Album/15406759